Koupací sudy

Koupací sudy

Milujete horkou vanu? A teď si představte vlastní wellness – naložit se do lázně přímo pod širým nebem. Na chatě, terase nebo na zahradě – kdykoliv se vám zachce. Uvolněte napjaté svaly, zklidněte mysl a načerpejte novou energii. Máte chuť na romantickou chvilku s partnerem nebo si chcete vychutnat samotu? To všechno vám zajistí KOUPACÍ SUDY. Do koupele můžete přidat nejrůznější směsi bylin, vonné oleje a další esence. Užijte si unikátní relax na mnoho způsobů.

Odpočinek s rouškou horké páry. K tomu sklenka dobrého vína a něco k zakousnutí. Taková představa snad nikoho nenechá chladným. I když počkejte – máte domácí saunu? Se studenou vodou můžete sud použít také k ochlazení.

KOUPACÍ SUDY jsou ideální také do penzionů, hotelů a relaxačních zařízení. Nabídněte hostům nový druh relaxování a zpříjemněte jejich pobyt ještě o stupeň více.

Technické údaje

DŘEVĚNÉ VÍKO

Dřevěné víko slouží jako kryt proti znečišťování vody a zároveň jako izolace pro její rychlý ohřev.

SCHŮDKY

Pevné, stabilní a nosné schůdky, které Vám zajistí pohodlný vstup do sudu, jsou vyrobeny kombinací nerezu a dřeva.

SUD

Sud je vyroben z kvalitního masivního regionálního dřeva bez suků a vad, to zabraňuje jeho protékání. Standardně sud vyrábíme z modřínového a borovicového dřeva, ale v případě Vašeho zájmu nabízíme i možnost výroby z jiné dřeviny (např. cedr). Sud se vyrábí z radiálního dřeva podle starého bečvářského řemesla (výroba sudů na víno a whisky).

STOLIČKY

Stoličky, které jsou vyrobeny kombinací nerezu a dřeva, Vám zajistí ještě větší pohodlí při Vaší relaxaci.

VÝPUST

Výpust sloužící k napouštění a vypouštění vody je navržena tak, že umožňuje napojení na zahradní hadici a díky tomu je napouštění a vypouštění koupacího sudu mnohem snadnější.

KAMNA

Kvalitní hliníková kamna jsou výrobkem české firmy. Vzhledem k tomu, že hliník je výborným přivaděčem tepla, dochází k rychlému ohřevu vody. Tato kamna, určená na pevná paliva, mají vrchní plnění a přikládání je díky tomu mnohem snadnější. Uvnitř sudu jsou kamna chráněna dřevěným plotem, který zabraňuje riziku popálení.

ČISTÍCÍ SET

Čistící set obsahuje smetáček a lopatku a je určen pro pohodlnější odklízení popela z kamen.

SKRUŽE

Nerezové skruže s povrchovou kartáčovanou úpravou jsou nejen konstrukčním, ale i estetickým prvkem sudu. Skruže mají napínací element s levým i pravým závitem.

KOMÍN

Komín od českého výrobce s certifikátem je vyroben ze třech vrstev – nerez, skelná vata, nerez. Tepelná izolace komínu zaručuje jeho vlažný povrch, a tím pádem se předchází popáleninám.

MÍCHACÍ PÁDLO

Pádlo na míchání vody je vyrobeno z borovicového nebo modřínového dřeva bez suků a vad.

KRYT Z PLACHTOVINY

Krycí plachta, která zabraňuje poškozování a znečišťování sudu, je vyrobena z plachtoviny.

IZOLAČNÍ KRYT

Plovací nafukovací izolační kryt je vyroben z materiálu droptisch. Zaručuje rychlejší ohřev vody a zároveň zabraňuje unikání tepla. Kromě toho má také univerzální využití v mnohých sportovních odvětvích a rekreaci. (např. nafukovací lehátko na vodu; brána na hokej; boby na sníh…)

Rozmazlujte se

KOUPACÍ SUDY jsou oblíbené zejména na severu Evropy, kde mají dlouhou tradici. Jejich kouzlo znají ale i v Kanadě a pomalu se začínají objevovat i u nás. Vyznavači domácích lázní nedají dopustit na vzhled a vůni přírodního dřeva s nenapodobitelnou atmosférou. Voda se ohřívá pomocí kamen, která jsou součástí sudu, zabudována v úrovni pod hladinou a oddělena od prostoru ke koupání.

Samotný sud je vyroben z prvotřídního a do detailu opracovaného modřínového nebo borovicového dřeva a nerezových obručí. Dřevo ničím nenapouštíme ani nenatíráme – lépe pak dýchá a nedrží se na něm plísně ani houby. Nerezová lavička vám zajistí nekonečné hodiny pohodlí.

Kvalitní koupací sudy

Samotný sud, víko a masivní schody – kvalitní, pečlivě opracované modřínové dřevo, průměr 200 cm, pohodlně pro 6 osob (při párty s přáteli až 8 osob). Součástí námi dodávaných sudů je také pádlo na míchání z kvalitního modřínového dřeva.

Zavřete oči a představte si koupel pod širým nebem

Galerie

Pokud potřebujete poradit s výběrem...

Jednoduše zavolejte na naší zákaznickou linku.

+420 602 110 315